Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nová Paka - FK Pěnčín-Turnov 3:1 (1:0)

5. 10. 2009

Kromě Webera plnícího si služební povinnosti chyběl hostům i Vokáček, který před zápasem dostal teplotu a Vacek po nemoci nastoupil až v průběhu zápasu. Na začátku byli hosté přesto aktivnější, Moravcova střela ovšem mířila vedle. V 19. minutě Král obešel Hnízda i Selingera a jeho střelu, která mířila metr vedle brankové čáry Koťátko srazil za bezmocného Cimbála.

V průběhu prvního poločasu znovu nebezpečně těsně nad turnovskou branku mířil Král. Po přestávce vzruch před oběma brankami nastal při trestných kopech, ale skóre se měnilo až v 78. minutě. Banda mířil hlavou nejprve do břevna, ale na dorážku už byl Cimbál krátký – 2:0. O dvě minuty později Cimbál musel vyběhnout hluboko do pole, odražený míč si na půlce zpracoval Banda a definitivně utkání rozhodl dalekou trefou. V 88. minutě snižoval na konečných 3:1 Jan Mrklas, který se trefil poprvé po dlouhodobém zranění, které utrpěl v březnu.

Branky: 19. vlastní, 78. a 82. Banda – 88. Mrklas.

Rozhodčí: Čížek,

ŽK: 0:2.

Diváků: 380.

FKP Turnov: Cimbál – Selinger, Jíra, Hnízdo, Škréta – Vávra (46. Koubek), Patočka, Koťátko (29. Mrklas), Moravec – Zdražil, Ježek (62. Vacek).

 

Zdroj: Krkonošský deník (Autor: Petr Ježek)